Make your own free website on Tripod.com

634   سمينار بازاریابی در محیط الکترونیکی

 

سه شنبه دهم آبان 1384

**************************************************

 

نخستین دوره آموزشی بازاریابی در محیط الکترونیکی و اولین سمپوزیوم بازاریابی الکترونیکی در WTO برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی اتاق ایران، دکتر محمدرضا کرباسی مدیرکل اتاق های بازرگانی کشورهای اسلامی در اتاق ایران و عضو هیات مدیره مرکز تحقیقات و اطلاع رسانی اتاق اسلامی ICRIC در این باره گفت: اولین سمپوزیوم بازاریابی الکترونیکی در فضای جهانی شدن و توسعه ICT از سوی مرکز تحقیقات و اطلاع رسانی اتاق های اسلامی ICRIC و با همکاری اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی اسلامی مستقر در کراچی و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران همراه با برگزاری اولین دوره آموزش بازاریابی در محیط الکترونیکی از 21 آبان ماه به مدت 5 روز در دو بخش بررسی، تحلیل و آموزش برگزار می شود.

وی در پاسخ به ضرورت تشکیل این سمپوزیوم گفت: بدیهی است کسی قادر به انکار پدیده جهانی شدن در دنیای پیرامون و داخل جامعه ما نیست.

دكتر كرباسي با يادآوري سیاست های چشم انداز 20 ساله و تاكيد صریح آن بر تعامل موثر و سازنده با اقتصاد جهانی افزود : برای تحقق سیاست این تعامل موثر، باید پدیده جهانی شدن را بشناسیم و نحوه حضور و برخورد همه جانبه نگر خود را طراحی و مدیریت کنیم. تلاش دولت و همچنین بخش خصوصی به عنوان محور اصلی این جهانی شدن می بایست سرعت و دقت بیشتری با توجه به زمان، برنامه و نیروی انسانی ماهر به کار برد. زیرا حضور، پیشرفت در حوزه اقتصاد و جهانی شدن آن مستلزم برخورداری از یک نگاه روشن، برنامه ریزی دقیق، مثبت و سازنده به آینده خودمان خواهد بود.

دکتر کرباسی درباره حضور سازمان ها و اشخاص مختلف در سمپوزیوم بازاریابی تصریح کرد: با حضور نمایندگان سازمان کنفرانس اسلامی، بانک توسعه اسلامی، دبیرکل اتاق های اسلامی جهان جناب آقای عقیل جاسم، مرکز تحقیقات و آموزش بانک توسعه اسلامی، نمایندگان و روسای اتاق های بازرگانی و صنعتی کشورهای مختلف و ارائه مقالات و نظرات برخی از آنان، معاون امور خارجه، معاونین و وزیر محترم بازرگانی و اقتصاد و دارایی و ریاست اتاق ایران جناب آقای مهندس خاموشی بخش اصلی سمپوزیوم در روزهای 22 و 23 آبان مباحث مختلفی را در ارتباط با بازاریابی الکترونیکی بررسی خواهند نمود.

وی موضوعاتی از قبیل توسعه صنعتی، بازاریابی الکترونیکی و تجارت سنتی، تامین کالا و خدمات به روش بازاریابی الکترونیکی، تجارت الکترونیکی و شرکت های کوچک، نگاهی به توسعه و تجارت را از جمله موضوعات این سمپوزیوم اعلام کرد.

براساس این گزارش، بخش آموزشی در یک دوره فشرده 3 روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در روزهای 21، 22 و 25 آبان تشکیل خواهد شد و پس از پایان دوره به کسانیکه با موفقیت این دوره را گذرانده باشند گواهینامه رسمی از مرکز تحقیقات و اطلاع رسانی اتاق اسلامی ICRIC اهدا خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.icric.org و یا تلفن های 88810527 و 88308332 تماس حاصل نمایند.

 
سرويس خبر ماهنامه شبکه

منبع : Shabakeh Magazine

 

با تشكر از ژينوس عزيز